Plastikowe naczynia HoReCa

Plastikowe naczynia HoReCa

Główną zaletą naczynia plastikowego jest ich wszechstronność: zużywamy go w życiu codziennym, w domku, w wędrówkach. Również naczynia z wyróbów sztycznych są  niezawodnym asystentem przy ustawianiu stołu na imprezy dla dzieci.

Naturalnie,że przy takiej popularności, głównym problemem dla wielu osób jest bezpieczeństwo. Wszyscy producenci twierdzą, że naczynia plastikowe są bezpieczne, gdy są właściwie używane.

Główną zasadą bezpiecznego użytkowania jest odpowiednia troska o wskazane naczynia. Zabronione jest mycie plastikowych naczyń za pomocą materiałów ściernych oraz twardych metalowych szczotek, ponieważ powierzchnia tworzywa sztucznego jest bardzo łatwa do uszkodzenia. Mikro rysy mogą nie zepsuć wyglądu zewnętrznego, ale mogą stać się miejscem gromadzenia się bakterii.

Zalety naczynia plastikowego

  • Jak już wspomnieliśmy, główną zaletą plastikowych naczyń jest ich wszechstronność. W tej chwili z naczynia plastikowego korzystają wszystkie branże usługowe.
  • Trwałość. Plastikowe naczynia prezentowane na naszej stronie wykonane są z trwałego, wysokiej jakości materiału, który nie pęka, nie bije po upuszczeniu i dobrze znoszą wahania temperatury.
  • Lekkie i przenośne. Ze względu na niewielką masę, plastikowe naczynia są niezbędne podczas wycieczek i wyjazdów letnich. Naczynia plastikowe z naszego sklepu są zapakowane w taki sposób, że zajmują mało miejsca w twoim plecaku.
  • Wygodna cena. Polityka cenowa plastikowych zastawów jest przyjemnie zaskakująca i dostępna dla każdego.

Przestrzeganie wszystkich wskazówek i wymagań określonych w instrukcjach spowoduje, że plastikowe naczynia nie wyrządzą ci żadnej szkody, natomiast znacznie ułatwią życie. Naczynia należy wybierać wysokiej jakości od dobrych producentów.

Na naszej stronie internetowej można kupić naczynia plastikowe takich wiodących marek jak "Polo Plast", "Martellato" i "GP Plast". Wskazane roducenci wytwarzają produkty wysokiej jakości, przestrzegając wszystkich procesów technologicznych wymaganych do wytworzenia produktu wysokiej jakości.

Oferujemy szeroki asortyment talerzy, szklanek, podkładek, łyżek i tacek od włoskich producentów, którzy spełniają wszystkie europejskie normy sanitarne i higieniczne.