Kubki plastikowe

Naczynia plastikowe co dzień częściej stosowane przez gospodyń domowych oraz profesjonalnych kucharzy. Naczynia wykonane z polipropylenu są bezpieczne dla środowiska i niezbędne w gastronomii. Produkcja plastikowych kubków to coś więcej niż pożądany kierunek nowoczesnego rynku. Każdy człowiek w życiu codziennym wykorzystuje naczynia plastikowe. Natomiast wszyscy konsumenci są zainteresowani jednym pytaniem. O ile jest to bezpieczne dla zdrowia?

Wszyscy producenci z pewnością mówią - plastikowe naczynia są bezpieczne, jeśli przestrzegasz zasad wykorzystania:

 • Na naszej stronie internetowej można kupić kubki z pokrywkami, które zapobiegną przedostawaniu się kurzu lub innych zanieczyszczeń.
 • W kawiarniach, cukierniach i innych placówkach możesz umieścić reklamę lub logo firmy bezpośrednio na kubkach.
 • Trwałość. Plastikowe kubki nie pękają i mają minimalną wagę, dzięki czemu są bardzo wygodne w transporcie
 • Mrozoodporność materiału, z którego wykonane są kubki. Dzięki tej jakości pojemniki z tworzyw sztucznych dobrze tolerują przechowywanie w temperaturach poniżej zera.
 • Bezpieczeństwo. Kubki plastikowe oferowane na naszej stronie są wykonane z wysoce ekologicznego materiału, co czyni je całkowicie bezpiecznymi. Ponadto, ze względu na brak szkodliwych substancji, kubki nie mają obcego smaku i zapachu.

 

Zalety kubków plastikowych

Naczynia plastikowe zajmują istotne miejsce w świecie naczyń jednokrotnego użytku. Naczynia wykonane z polipropylenu, bezpieczne dla środowiska i niezbędne w gastronomii.

Produkcja plastikowych kubków korzysta z wielkiego popytu na współczesnym rynku spożywczym. Dotychczas żadna wycieczka, podróż czy po prostu spotkanie z przyjaciółmi w domku nie obejdzie się bez plastikowych naczyń. Natomiast wszyscy konsumenci są zainteresowani jednym pytaniem. Czy ich użycie jest bezpieczne? Wszyscy producenci twierdzą, że naczynia plastikowe są bezpieczne, gdy są właściwie używane:

 1. jednorazowe zestawy stołowe po użyciu muszą zostać wyrzucone. Jeśli użyjecie go wielokrotnie, na powierzchni mogą pojawić się mikro rysy, które mogą zacząć szkodliwie wpływać na zawartość pojemnika.
 2. zwróć uwagę na oznaczenia. Zimne napoje bezalkoholowe można pić z dowolnych filiżanek, gorącej herbaty, kawy tylko z kubków oznaczonych PP.
 • Higiena. Na naszej stronie internetowej można natychmiast kupić kubki z pokrywami, które zapobiegną przedostaniu się kurzu lub innych zanieczyszczeń.
 • Reklama. W kawiarniach, restauracjach i innych miejscach na kubkach można umieścić reklamę lub logo firmy.
 • Trwałość. Plastikowe kubki nie pękają i mają minimalną wagę, co sprawia, że są bardzo wygodne w transporcie.
 • Są odporne na mróz, dzięki czemu są dobrze tolerowane podczas przechowywania w temperaturach poniżej zera.

Bezpieczność. Plastikowe kubki Polo Plast oferowane w nazszym sklepie wykonane są z bardzo ekologicznego materiału, dlatego są absolutnie bezpiecznymi. Ponadto, ze względu na brak szkodliwych substancji, szklanki nie mają obcego smaku i zapachu.

Plastikowe kubki do napojów są prezentowane w naszym sklepie internetowym przez włoskich producentów Martellato, PoloPlast i GP-Plast. Duża gama kolorów, ciekawy wystrój, materiał - i to wszystko w przystępnej cenie. Plastikowe kubki można kupić na naszej stronie internetowej.