Plastikowe tace, talerze, stojaki na ciastka, rurki do picia

Trudno sobie wyobrazić współczesne życie bez plastikowych naczyń. Właściciele placówek gastronomicznych docenili całą ich praktyczność.

Zalety naczyń plastikowych:

  • Praktyczność. Plastikowe tacki I talerzyki wykonane są z trwałego materiału, więc nie pękają przy upadku. Ta właściwość jest wielką zaletą przy organizacji cateringu i imprez dla dzieci.
  • Bezpieczność. Wyroby plastikowe przedstawione na naszej stronie internetowej spełniają wszystkie standardy sanitarne i higieniczne.
  • Szeroki asortyment naczyń różnych rozmiarów i kolorów Ci podkreślić estetyczny wygląd słodyczy.
  • Wygodna cena. Pomimo atrakcyjnego wyglądu, nieustępującego w ogóle wyrobom z innych materiałów, wyroby z tworzyw sztucznych pozwalają oszczędzać.

Kupić tace plastikowe w Polsce

Taca - niezbędna rzecz w kuchni. Bez niego współczesna gospodynia domowa jak bez rąk. Przecież przeniesienie dużej ilości jedzenia, napojów i potraw bez tego kuchennego akcesorium jest prawie niemożliwe. Dlatego doceniają go także właściciele placówek gastronomicznych.

Organizowanie cateringu i innych uroczystości jest niemożliwe bez tej pozornie prostej, ale bardzo funkcjonalnej rzeczy.

Jednak przewożenie żywności i napojów nie jest jedyną rzeczą, która wymaga tacy.  W związku z rozwojem „słodkiego” biznesu coraz więcej właścicieli kawiarni, cukierników i amatorów wybiera tacę do transportu ciasta.

W naszym sklepie internetowym możesz kupić tace dla różnych potrzeb. Okrągłe ażurowe tace w kolorach czerwonym, białym i złotym będą niezbędne przy pakowaniu ciast. Kwadratowe klasyczne tacki w kolorach czarnym i białym są uniwersalne i nadają się do ozdabiania wyrobów cukierniczych w gablocie oraz do monoporcji.

Sklep internetowy LCTrade (Poland) oferuje możliwość zakupu talerzyków plastikowych od włoskiego producenta GP Plast.

Dostępne są owalne, okrągłe, kwadratowe, kręcone talerzyki w kolorach czerwonym, czarnym, białym i przezroczystym.

Owalne talerze o asymetrycznym kształcie mogą być stosowane do suszonych owoców, orzechów, drażetek.

Kwadratowe talerze mogą być używane jako osobiste lub do serwowania zimnych przekąsek.

Również na naszej stronie prezentowane są głębokie talerze do zup do serwowania pierwszych dań.

Kupić plastikowe tace, talerze można na naszej stronie internetowej hurtem lub indywidualnie do użytku domowego.