190,02 zł (z VAT)
0,58 zł (z VAT)
0,58 zł (z VAT)
0,58 zł (z VAT)
0,58 zł (z VAT)
0,58 zł (z VAT)
0,58 zł (z VAT)
0,58 zł (z VAT)
0,58 zł (z VAT)
0,58 zł (z VAT)
0,9 zł (z VAT)
0,9 zł (z VAT)
0,9 zł (z VAT)
0,47 zł (z VAT)
5,25 zł (z VAT)

Plastikowe tace, talerze, łyżki

Trudno wyobrazić sobie nasze współczesne życie bez plastikowych naczyń. Właściciele placówek gastronomicznych doceniają całą jego praktyczność.

Zalety naczyń z tworzywa sztucznego:

  • Praktyczność. Plastikowe tacki i talerze wykonane są z wytrzymałego materiału, dzięki czemu nie pękają po upuszczeniu. Co jest wielką zaletą przy organizacji imprez plenerowych i przyjęć dla dzieci.
  • Bezpieczność. Naczynia z tworzyw sztucznych prezentowane na naszej stronie internetowej spełniają wszystkie normy sanitarne i higieniczne.
  • Estetyczny wygląd. Dzięki wyborowi kształtów, rozmiarów i kolorów przedstawione przybory plastikowe będą podkreślać Wasze słodycze i harmonijnie je uzupełniać.
  • Wygodna cena. Pomimo estetycznego wyglądu, plastikowe naczynia, które nie ustępują naczyniom wykonanym z innych materiałów, oszczędzają pieniądze.

Taca jest nieodzowną rzeczą w kuchni. Kuchnia bez tacy, to gospodynie bez rąk. Niemożliwe jest przeniesienie dużej ilości jedzenia, napojów i potraw bez tego akcesorium kuchennego. Dlatego też doceniają go właściciele placówek gastronomicznych.

Jednak dostarczanie żywności i napojów nie jest jedyną rzeczą, do której potrzebna jest taca. W związku z rozwojem "słodkiego" biznesu, coraz więcej właścicieli kawiarni oraz cukierników  wybierają tacę do transportu ciasta

Organizacja cateringu i innych uroczystości jest niemożliwa bez tych pozornie prostych, ale bardzo funkcjonalnych rzeczy.

W naszym sklepie internetowym można kupić tace dla różnych potrzeb. Okrągłe tace ażurowe o czerwonym, białym i złotym kolorach będą nieodzowne podczas pakowania ciast. Kwadratowe tace klasyczne o czarnym i białym  kolorach są uniwersalne i nadają się do dekorowania wyrobów cukierniczych w gablotach oraz do dystrybucji.

Kubki plastikowe

Naczynia plastikowe zajmują istotne miejsce w świecie naczyń jednokrotnego użytku. Naczynia wykonane z polipropylenu, bezpieczne dla środowiska i niezbędne w gastronomii.

Produkcja plastikowych kubków korzysta z wielkiego popytu na współczesnym rynku spożywczym. Dotychczas żadna wycieczka, podróż czy po prostu spotkanie z przyjaciółmi w domku nie obejdzie się bez plastikowych naczyń. Natomiast wszyscy konsumenci są zainteresowani jednym pytaniem. Czy ich użycie jest bezpieczne? Wszyscy producenci twierdzą, że naczynia plastikowe są bezpieczne, gdy są właściwie używane:

  1. jednorazowe zestawy stołowe po użyciu muszą zostać wyrzucone. Jeśli użyjecie go wielokrotnie, na powierzchni mogą pojawić się mikro rysy, które mogą zacząć szkodliwie wpływać na zawartość pojemnika.
  2. zwróć uwagę na oznaczenia. Zimne napoje bezalkoholowe można pić z dowolnych filiżanek, gorącej herbaty, kawy tylko z kubków oznaczonych PP.

Zalety kubków plastikowych

  • Higiena. Na naszej stronie internetowej można natychmiast kupić kubki z pokrywami, które zapobiegną przedostaniu się kurzu lub innych zanieczyszczeń.
  • Reklama. W kawiarniach, restauracjach i innych miejscach na kubkach można umieścić reklamę lub logo firmy.
  • Trwałość. Plastikowe kubki nie pękają i mają minimalną wagę, co sprawia, że są bardzo wygodne w transporcie.
  • Są odporne na mróz, dzięki czemu są dobrze tolerowane podczas przechowywania w temperaturach poniżej zera.

Bezpieczność. Plastikowe kubki Polo Plast oferowane w nazszym sklepie wykonane są z bardzo ekologicznego materiału, dlatego są absolutnie bezpiecznymi. Ponadto, ze względu na brak szkodliwych substancji, szklanki nie mają obcego smaku i zapachu.