Serwetki z pergaminu

Serwety pergaminowe pod torty

Tort to najpopularniejszy deser na świecie uwielbiane przez dzieci i dorosłych.  Trudno wyobrazić jakieś święto bez tego przysmaku.

W świecie słodyczy są wiele ciast o różnych rodzajach i kształtach, dekorowane na wiele sposobów. Zazwyczaj ciasta podawane koniec uroczystej kolacji na pięknych tacach lub stojakach. Serwetki pergaminowe są dodatkowym elementem dekoracyjnym tego wspaniałego deseru.

Serwety pergaminowe pod torty mają swoje zalety:

  • Wykonane są ze specjalnego papieru o odporności na wilgoć i tłuszcz. Dzięki temu serwetki pod plackiem wyglądają schludnie oraz nie moczą się.
  • Papierowe podkłady pod torty są wykonane z ekologicznych surowców.
  • Serwetki mogą być używane nie tylko do tortów, ale także do babeczek, ciastek, macaroników i suszonych owoców.
  • Serwetki pergaminowe mogą zastąpić serwetki pod talerzami. Można je umieścić pod szkłami, wazonami i filiżankami na stole, co ochroni stół przed zadrapaniami lub obrusem przed brudem.

Serwetki pergaminowe nadają stołowi elegancki wygląd i pomagają stworzyć uroczysty nastrój. Ponadto, serwetki pergaminowe wraz z serwetkami na ciastka są tradycyjnie stosowane w dekoracji witryn cukierniczych.

Serwetki na jedną porcję

Jak serwetki ażurowe tak i serwetki do ciast na porcje są bardzo popularne. Przede wszystkim pełną funkcję estetyczną. W takich serwetkach wypieki mają bardzo atrakcyjny wygląd. Ponadto, takie serwetki na ciastka porcjowane, znacznie upraszczają proces podawania i dozowania wyrobów cukierniczych. Serwetki można łatwo oddzielić od ciasta, poza tym można je jeść bez zdejmowania serwetek - więc po prostu nie brudzicie sobie dłoni.