LC Trade Poland Sp.z.o.o.

Realizacja zamówień

Zamówienia realizujemy i przekazujemy do wysyłki w ciągu 48 godzin. Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00, realizujemy zazwyczaj tego samego dnia.

Zamówienia złożone w dni wolne oraz święta, realizujemy w pierwszy dzień roboczy, następujący po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.

W przypadku wybrania przez Państwa innego sposobu realizacji zamówienia czas dostawy będzie ustalony osobno.

SPOSOBY DOSTAWY

InPost Paczkomaty 24/7

  • Płatność z góry – 10,26 zł.

InPost kurierska

  • Płatność z góry – 11,46 zł.

Przesyłka kurierska DPD Polska.

  • przesyłka do 30 kg – 14,99 zł.
  • przesyłka do 30 kg – za pobraniem (płatność przy odbiorze) – 19,00 zł.

Przy zamówieniach powyżej 500 zł przesyłka jest za darmo.


SPOSOBY PŁATNOŚCI

Przelew tradyciyny

Wpłata na nasze konto przelewem realizowanym w banku bądź okienku pocztowym. Wszystkie szczegóły i numer konta zostaną Ci przekazane przez kierownika.

Przelewy24 (Szybki przelew, płatność za pomocą karty)

To szybki i bezpieczny sposób dokonania płatności. W trakcie składania zamówienia, zostaną Państwo automatycznie przekierowani na stronę systemu Przelewy24 w celu sfinalizowania transakcji. System umożliwia zapłatę za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z większości polskich banków.

Transakcje kartą możliwe są przy pomocy kart Visa oraz MasterCard. W przypadku płatności kartą, która zarejestrowana jest w zagranicznym banku system Przelewy24 sam przeliczy wartość zamówienia z PLN na daną walutę podczas dokonywania transakcji.

Transakcje poprzez Przelewy24 zapewniają najwyższy stopień bezpieczeństwa. Nie pobieramy za nie żadnych dodatkowych opłat. 


W przypadku opóźnień lub jakichkolwiek komplikacji prosimy o kontakt z naszym biurem pod numerem telefonu +48 692 732 766 (w godzinach 8:00-16:00) lub adresem email: info@laconditerra.com.pl