LC Trade Poland Sp.z.o.o.
Ciasto Truskawkowa Rozkosz

To ciasto jest spełnieniem marzeń! W końcu jest lekkie, delikatne, witaminowe, a także niskokaloryczne. Dokładnie to, czego potrzeba po wakacyjnym tygodniu. Więc gotuj i baw się dobrze.

Ciasto składa się z trzech wielobarwnych warstw: delikatnej podstawy herbatników, jasnej galaretki truskawkowej i białej kremowej czapki. I zebrać to wszystko pomoże folia rantowa ktura utrzyma kształt ciasta i nada mu elegancki i schludny wygląd.

I oto przepis. Zrób klasyczny herbatnik. Aby to zrobić, ubij 3 jajka, 3 łyżki mąki i 3 łyżki cukru w luźną masę. Wlać do formy i piec w temperaturze 180 stopni przez 30-40 minut. Aby uzyskać pewność, ciasto można sprawdzić wykałaczką: jeśli jest suche, herbatnik jest gotowy.

Galaretkę truskawkową można wytwarzać z mrożonych lub świeżych jagód. Nie zapomnij zostawić jagód do dekoracji. Delikatnie spłucz jagody (300 g) mikserem w koktajlu, dodaj 100 g cukru lub mniej do smaku. Wymieszaj 1 łyżkę rozpuszczalnej żelatyny z gorącą wodą. Weź trochę mniej wody niż instrukcje w opakowaniu. Wymieszaj tłuczone ziemniaki z roztworem żelatyny.

Owiń ochłodzony biszkopt foliom rantowom. Możesz wziąć przezroczystą folia rantowa do tortów lub folia rantowa z pięknym wzorem. Możesz wybrać i kupić folje rantowom w naszym sklepie online. Mamy duży wybór i dobre ceny. 

Rozłóż galaretkę truskawkową równomiernie. Powinno być ledwo ciepło. Przechowywać w lodówce, aby galaretka zamarzła. Następnie obficie udekoruj ciasto bitą śmietaną. I ponownie postaw ciasto na zimno. Przed podaniem usuń taśmę.

Smacznego!

Komentarze

Napisz komentarz