LC Trade Poland Sp.z.o.o.
LC Trade Poland zbiera przyjaciół!

Właśnie, 9 czerwca, obchodzimy cudowne święto napełnione energią dobra, pozytywu, szczerości i życzliwości - Dzień Przyjaciela!

Prawdziwa przyjaźń nie zna granic. Przyjaźń to wsparcie i zaufanie, to emocje, wspólne przeżycia a także chęć do rozdzielenia radosnych jak też tych smutniejszych chwil. I choć prawdziwi przyjaciele nie potrzebują osobliwych pretekstów dla spotkania, tego dnia szczególnie warto poczuć ciepło i nim się podzielić. Poczęstuj przyjaciół kawą z pysznymi babeczkami, podziel się ekstra przypisem lub wyślij mały prezent.

Kochane przyjaciele, zapraszamy do nas! Mamy wiele interesujących jak też przydatnych pomysłów dla cukierników i nie tylko. Ładne praktyczne formy do wypieków, jaskrawe i ozdobne papilotki pergaminowe, szeroki asortyment pomocniczych narzędzi, m.in. taśmy cukiernicze, rękawy do kremów, tace i stojaki na desery. A ponadto zebraliśmy całą kolekcję przepisów i korzystnych wskazówek.

Przypomnij może Twoja przyjaciółka lub przyjaciel uwielbia piec ciasta czy dekorować przeróżne desery, zrób niespodziankę, wybierając coś z naszej oferty lub po prostu podziel się linkiem na oryginalny przepis.

Przyjaciele, życzymy miłego dnia, niekończących się pomysłów, inspiracji i sukcesów! Dziękujemy, że jesteście z nami!

Komentarze

Napisz komentarz