LC Trade Poland Sp.z.o.o.
Opakowania na wyroby cukiernicze od LC Trade Poland

Szukacie opakowań na słodycze i wypieki? Zajrzyjcie do naszego katalogu. Sklep internetowy laconditerra.pl prezentuje szeroką gamę produktów dla cukierników. Świetna jakość oraz przystępne ceny! 

Formy papierowe o różnych kształtach, kolorach i rozmiarach to idealne rozwiązanie do pieczenia i pakowania wyrobów piekarniczo-cukierniczych. Formy pergaminowe są piękne, prezentowane w bogatej palecie kolorów, mogą być dodatkowo upiększone różnorodnymi wzorami z katalogu lub indywidualnym logo. 

U nas możecie kupić też formy pergaminowe na muffiny, białe, kolorowe bądź „Tulipanki”, „Rumianek” czy „Fiołki”. Piękne i higieniczne formy trójkątne świetnie nadają się na podanie osobnej porcji tortu, foremki o owalnym kształcie na eklerki, a małe kwadratowe podpasują pod cukierki.

Także posiadamy zestawy świąteczne oraz formy do wypieków ciast. Folia rantowa cukiernicza to świetny ozdobny element do deserów, która zapewni idealnie płaską powierzchnię boczną wyrobu oraz zachowa wygląd delikatnych przysmaków.

Komentarze

Napisz komentarz