LC Trade Poland Sp.z.o.o.
Fitness sernik z galaretką jagodową

Ten sernik jest tak prosty, że nawet mężczyzna lub dziecko może go ugotować. I jest całkowicie pozbawiony jajek i masła. Potrzebne będą: paczka kruchych ciasteczek; 500 g sera z kwaśnego mleka; 100 g jogurtu, może być  jagodowy lub kokosowy; paczka cukru waniliowego i proszku do pieczenia; dwie paczki mrożonych jagód, możesz wziąć wiśnie i truskawki; paczka galaretki brzoskwiniowej; folia rantowa.

Zagnieść ciastka i położyć je na dnie naczynia do pieczenia, dobrze zagnieść. Wymieszaj ser z jogurtem, cukrem waniliowym i proszkiem do pieczenia w blenderze. Połóż tę masę na ciasteczkach. Piec przez 30 minut w 180 stopniach. W tym czasie napełnij galaretkę gorącą wodą, weź trochę mniej wody niż to konieczne. Wyjmij jagody z zamrażarki, aby rozmrozić.

Gdy sernik nieco ostygnie, wyjmij go z foremki i owiń taśmą cukierniczą. Teraz możesz bezpiecznie przejść do ostatniego etapu. Rozłóż jagody na powierzchni sernika i zalej galaretkę. Wstawię na zimno. Gdy galaretka stwardnieje, ciesz się pysznym i zdrowym przysmakiem!

Nawiasem mówiąc, na tej samej zasadzie można przygotować maślankowe babeczki z owocami I galaretką. Ale następnie dodaj trochę masła do ciastek, aby uzyskać ciasto, które można rozłożyć na puszkach tarta. Napełnij te kosze masą serową i piecz przez 15-20 minut. Udekoruj owocami, które utrwalą się na babeczkach, polewając je galaretką.

Chleb maślany z kremem budowlanym, owocami i galaretką na 1,2,3

Ciasto kruche można samodzielnie przygotować z 1 części cukru, 2 części miękkiego masła i 3 części mąki. Pamiętaj o tych proporcjach: 1,2,3! 

Dzięki nim ciasto kruche będzie idealne. Wypełnione pieczone babeczki wypełnić budyniem, owocami i galaretką.

Pyszne!

Komentarze

Napisz komentarz