LC Trade Poland Sp.z.o.o.
Folia rantowa – wygodnie, praktycznie i pięknie

Dzisiaj, ze względu na zdrowie, musisz zostać w domu. Ale chcesz coś smacznego! Czy myślisz, co zaskoczy twoją rodzinę? Możliwe jest przygotowanie lekkiego deseru z galaretą. Pomoże Ci w tym folia rantowa. Dzięki temu twoje desery będą miały schludny, estetyczny, apetyczny wygląd.

Folia rantowa to bardzo prosty, ale niezwykle skuteczny produkt cukierniczy. Znacznie upraszcza proces tworzenia delikatnych smakołyków - od  babeczek do dużych  ciasta i ciasteczek.

Folia rantowa utrzyma kształt deserów, ale nie wyobraźni. W końcu możesz wytwarzać wyroby cukiernicze o różnych konfiguracjach, rozmiarach i śmiało eksperymentować z dekoracjami bez dodatkowego wyposażenia.

Folia rantowa wykonana jest z bezpiecznej folii octanowej, której stosowanie jest dozwolone w przemyśle spożywczym. Nie wpływa na smak, kolor i cechy konsumpcyjne produktów. Możesz kupić przezroczystą lub  z oryginalnym wzorem.

Folia rantowa ozdobi i ochroni boczną powierzchnię wypieków i deserów, pomagając w wygodnym transporcie, podawaniu i spożywaniu zdrowego ciasta. Praktyczna i piękna Folia rantowa do bankietówek pomoże dobrze zaprezentować swoje ciasto na stole w formie bufetu lub na witrynie sklepu czy kawiarni.

Katalog sklepu online LC Trade Polska oferuje szeroką gamę folii do ciasta jak przezroczystą tak i w różnych kolorach oraz wzorach. Wybierając, zwróć uwagę na takie parametry, jak szerokość, gęstość i długość w rolce.

Więc wybieraj folie i śledź nasze posty. Dalej czekają cie wspaniałe wiadomości i ciekawe przepisy na ciasta.

Komentarze

Napisz komentarz